Lista produktów marki Tocoto Vintage

Czym jest marka Tocoto Vintage ?

Tocoto Vintage  jest marką ekskluzywnych ubranek dla dzieci i młodzieży, powstała dzięki miłości jej projektantki do swoich dzieci, miłości do morza i malutkiej wyspy Formentera.
Dzięki jej wrodzonemu romantyzmowi i nostalgii podczas podróży po świecie firma Tocoto Vintage wyróżnia się niezwykłą dbałością o kolory w których królują odcienie różu, szarości, beże i błękity.
Również materiały dobierane są zawsze ze szlachetnych jakości tkanin w tym bawełny i lnu i inspirowane są starymi wzorami boho vintage.
Każdy produkt ma naszytą gwiazdkę, czyli logo marki. Zachwycające mini-dżerseje z efektem rękodzieła i efektem vintage od razu kojarzy się z firmą Tocoto Vintage.

Gdzie produkowane są ubrania Tocoto Vintage?

Ubrania Tocoto Vintage produkowane są w Hiszpani i Portugalii już od 2011 gdzie w miasteczku Terrassa powstały pierwsze niespotykane jak dotychczas designerskie ubrania dla dzieci i niemowląt.
Dodatki w stylu: kapturów, koronkowych lamówek, pastelowych odcieni, delikatnych wzorów i innych niesamowitych detali, które serwuje nam Tocoto Vintage , sprawia że są rozpoznawalne i wyjątkowe.
Ubranka firmy Tocoto Vintage są ponadczasowe, z efektem dziedziczenia w które ubierane są dzieci od najmłodszych lat. Pasują zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca, są uniwersalne.

Dla kogo są projektowane ubrania Tocoto Vintage?

Kolekcje Tocoto Vinted są projektowane dla najmłodszych i dla starszych, od 3 miesięcy do 14 lat. Marka Tocoto Vintage posiada również w swojej ofercie akcesoria takie jak apaszki, czapki, szaliki, paski oraz obuwie od niemowlaka do dziecka.

Co w swojej ofercie posiadamy od marki Tocoto Vintage?

W naszym sklepie posiadamy głównie bluzki, t-shity, spodnie, spódnice i bluzy dla starszych dzieci. Dla niemowląt znaleźć można bloomersy, body, rampersy, sukienki i bluzki.
Znajdziecie u nas również apaszki, czapki, szaliki i inne akcesoria.
Jedno jest pewne, marka Tocoto Vintage to nie tylko jakość premium, kolory ziemi i ponadczasowe wzory, to przede wszystkim komfort jakie Twoje dziecko będzie miało podczas noszenia, a jego dobre samopoczucie to nasz Sukces.

Ładowanie...